Akıllı telefonları düşmeden önce koruyan kılıf; ADCase - TRHABER.GA

TR Haber | Tüm Haberler | @_TrHaber @_Magduriyetler @Tr__Dunya @Tr__Ekonomi @Tr__Spor @Tr__WEB @trhbr1 @TR__Tube hesaplarımız twitter tarafından kapanmıştır. ==>> @TR__Gundem @_Magduriyetler_ hesapları aracılığıyla yayındayız.

30 Haziran 2018 Cumartesi

Akıllı telefonları düşmeden önce koruyan kılıf; ADCase

Akıllı telefonları hasardan korumak için geliştirilen yöntemlere bir yenisi daha eklendi. Dikkat çeken özelliğiyle, telefonları hasara karşı yüzde 100 koruduğu iddia edilen ADCase, pazara yeni bir nefes getiriyor.
Açılan bacaklar yeniden katlanabiliyor.
Son yıllarda yaygınlaşan kablosuz şarj özelliği, telefonların arka yüzeylerinin cam olmasını gerektiriyor. Ekranların büyümesi ve arka yüzeylerde de cam kullanılması, günümüz akıllı telefonlarını hasara açık duruma getiriyor.
Bu soruna farklı bir çözüm üreten Alman Aaden Üniversitesi öğrencisi Philip Frenzel’in kılıfı ADCase, 4 yıllık çalışmanın son ürünü.
VİDEO

KICKSTARTER’DA DESTEK ARAMAYA ÇIKIYOR
Telefon yere düşmeden önce otomatik olarak açılan 4 bacak ile telefonu hasardan koruyan kılıf, çift taraflı olduğu için düşüş tarafı fark etmiyor.
Sunduklarına rağmen oldukça ince olan ürün, bünyesinde ekstra bir pil de barındırıyor. Kablosuz olarak şarj edilebilen bu pil, kullanım süresini ciddi oranda arttırıyor. Henüz konsept aşamasında olan kılıf, yakında Kickstarter’da destek aramaya çıkıyor.

Kaynak: IPA | http://ipahaber.com/2018/06/30/akilli-telefonlari-dusmeden-once-koruyan-kilif/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder